To jest spółka po b. ciężkich przeżyciach ale nie od dziś wiadomo, że na takich można zarobić ogromne pieniądze co jednka wiąże się z dużym ryzykiem i cierpliwością, sam kupiłem za 32 gronie a potem uśredniłem na 22 gronie i mam nadzieję że odzyskam to co zainwestowałem.