Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Bandera kaput :⁠-⁠)

Zgłoś do moderatora
Gdyby tak przyciąć ale tak porządnie banderowskie władze na UAPinie to można łatwo wycisnąć kasę . Banderowcy są głupi więc trochę wysiłku i pieniądze wrócą do Polski.