Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Bandera kaput :⁠-⁠)

Zgłoś do moderatora
banderowskie kacyki z Kijowa oddają polskie ordery więc nie są im potrzebne i nigdy nie powinni je dostać . Kolejny ruch Polska musi wystawić rachunek UPAinie. Niech płacą .