Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Bandera kaput :⁠-⁠)

Zgłoś do moderatora
Prezydent Nawrocki odebrał Order Orła Białego Żeleńskiwmu
Brawo brawo brawo :⁠-⁠D