waszym problemem jest to że wszystko bierzecie za pewnik, u was nawet nie ma chwili zawachania ani zastanowienia co się wydarzyło że dywidendy nie dali, że jest obsuwa dodatku o rok, i macie jak w banku że W4 nie wcześniej niż 2028 a dalej marzycie o 2027, a rynek to wszystko właśnie wycenia tylko wy marzeniami żyjecie