Nikt z nas nie wie co będzie za godzinę nie wspominając o za rok. Wszystko to tylko przypuszczenia i prawdopodobieństwo. Oby każdy miał swoją głowę i rozum, mam nadzieję że dla poważnych inwestorów forum bankiera nie jest wyrocznią. Ponieważ można tu się udzielać anonimowo to trolowanie jest powszechne.