Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,31%

Re: Artukuł - Popyt rośnie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-23 o godz. 16:44 ~mechanik napisał(a):
> nie wszystkie wyloty są realizowane terminowo z racji tego że jak RBW do dnia wylotu nie sprzeda wszystkich miejsc w samolocie ( bo jest z tym problem ) to robi anulację i przekłada termin wylotu np. na za 3 dni.

Bzdury, biura nie kasują lotów na mniej niż 2 tygodnie, a już na pewno nie RBW.

Rejsów jest rzeczywiście mniej, ale samoloty są przez to obłożone jak nigdy. Każdy udany lot zachęca biura i kolejnych pasażerów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 32,80 2021-10-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.