Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,81%

Re: Artukuł - Popyt rośnie

Zgłoś do moderatora
Podobnie jak w przypadku lotów z Polski lipiec będzie w tym roku czasem rozruchu, a pod koniec miesiąca będziemy wykonywali 8 operacji tygodniowo. Jednocześnie wszystko na to wskazuje, że w sierpniu lotów będzie zdecydowanie więcej – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air. – Pomimo wielomiesięcznych zawirowań, popyt ze strony biur podróży jest duży, a ludzie chcą wyjechać na urlop do innego kraju, który bardzo często jest lepiej przygotowany na przyjęcie turystów niż kraj macierzysty. Wszystkie kurorty zagraniczne mają przygotowane specjalne procedury ochrony, a na plażach i w restauracjach jest bardzo mało turystów, więc łatwiej zachować bezpieczny dystans. A co najważniejsze panują teraz niskie ceny i gwarantowana piękna pogoda. Ponadto, co wielokrotnie podkreślaliśmy samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu zbiorowego, który dzięki bardzo wydajnej klimatyzacji i filtrom HEPA skutecznie uniemożliwia rozprzestrzenianie się wirusów pomiędzy pasażerami – dodaje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -3,24% 32,80 2021-10-27 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.