Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,20 zł , zmiana od tamtej pory: 20,21%

Re: Artukuł - Popyt rośnie

Zgłoś do moderatora
nie wszystkie wyloty są realizowane terminowo z racji tego że jak RBW do dnia wylotu nie sprzeda wszystkich miejsc w samolocie ( bo jest z tym problem ) to robi anulację i przekłada termin wylotu np. na za 3 dni. Niestety nie jest kolorowo i ENT robi o 50% mniej rejsów jak w roku poprzednim o tej samej porze.

P.S.
to samo dotyczy innych biur podróży

Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,80% 33,90 2021-10-26 16:18:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.