Dnia 2019-02-13 o godz. 14:32 ~Hm napisał(a):
> nikt sie nie chce pokazac.... chyba zmrozilo dzisiaj wszystkich slabosc ogolna rynku ...... moze jutro bedzie lepiej ?
ech kolega widac nowy tutaj :)
takich obrotów jak dziś przez pól dnia niekiedy na Bosiu nie było przez cały tydzień
doceniaj to co masz... i tego co po kazdym zakupie wrzuca od razu na dól 1 lub 2 akcje