Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: 35,71%

Re: Aneksy i nowe umowy, do AWBUDA płynie wielka kasa

Zgłoś do moderatora
umowy na roboty budowlane i aneksy do nich są teraz zawierane pomiędzy awbudem a spółkami grupy murapol, żeby zarząd awbudu nie odpowiadał osobistym majątkiem za niezłożenie wnioskuo upadłość awbudu w odpowiednim czasie. te aneksy i umowy mają stanowić pozór przyszłych zysków i zmniejszenia zobowiązań awbudu. a przecież zawsze w przyszłości te aneksy i umowy mogą być wypowiedziane albo wynagrodzenie zmniejszone, bo to przecież spółki kontrolowane przez tego samego właściciela.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.