Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,53%

Re: Aneksy..... do AWBUDA płynie wielka kasa/ ZMIANY we WŁADZACH

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-21 o godz. 18:27 ~Obsewator napisał(a):
> COŚ SIĘ ZACZYNA dziać
>
> Jest zgoda UOKiK na przejęcie Murapolu przez Aeref była wydana 2 stycznia br. sygn. DKK-3/2020. do tej pory nie ma info o closingu, nabyciu akcji Murapol..
>
> INFA LECĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

AWBUD ROBI SIĘ WIELKI

https://www.bankier.pl/wiadomosc/AWBUD-Zawarcie-porozumien-w-sprawie-przeniesienia-praw-i-przejecia-zobowiazan-z-umow-o-generalne-wykonawstwo-zespolu-budynkow-mieszkalnych-7813174.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.