Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: analizy

Zgłoś do moderatora
Jakie długi obserwatorze co ty bredzisz?

3 miechy temu opchnąłem po 3,30 z ponad 300% zyskiem swój zawór bezpieczeństwa na wypadek że może coś nie tak być z kursem gdyż ja tu nie rządze. Troche bujneło wyżej teraz spada - ja tam nie wiem kasę na odbiór mam w razie czego jak by poszło tam gdzie pójść nie powinno. Przy następnej górce znowu deczko - pisze to bo wiem że mi kibicujesz i lubisz jak zarabiam:)

Wiem jedno ja opylam akcje wtedy jak ktos je chce w sposób nie rzucającyu się w oczy.
Co do autora jak Prezes to kilka razy opisał - firma rentowna - wydali za 51% 0,6 mln i tak cościk czuje że 51% kapitał własnego firemki może być większa niż 0,6 mln i będzie przyrost

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.