Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Analiza techniczna spółki

Zgłoś do moderatora
Armatura planuje zwiększyć udział Radimpu w rynku ceramiki do 4% - to nie są kokosy, ale realny poziom. Przy swojej sieci dystrybucji - dużo lepszej niż Radimpu - jest to nawet bardzo asekuracyjny cel. Poza tym, skoro Castorama czy inne markety budowlane są zasypane armaturą po sufit to znaczy, że sprzedawcy Armatury dobrze pracują, przez co produkty są widoczne i jest w czym wybierać. Ja się nie napalam na super wyniki, ale sądzę, że spółka jest niedowartościowana przynajmniej o 40-50% na dzień dziesiejszy, a jeśli wyniki będą lepsze od 2013/2014, to powinniśmy jechać mocno w górę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,60% 1,68 2014-01-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.