Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,50 zł , zmiana od tamtej pory: 23,12%

Re: ALE O CO CHODZI? SPÓŁKA NIE DO RUSZENIA, JAK KTOŚ LUBI TO KUPUJE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-18 o godz. 17:02 ~Ernest napisał(a):
> Proszę się nie napalać i denerwować jak 16 -latek. Przyjdzie na to czas.
> Pozdrawiam wytrwałych.

JAK ERNEST NAPISAŁ TO TAK BĘDZIE TRZEBA BYĆ WYTRWAŁYM, A DZIŚ 16 - LATEK CZY 26 -LATEK POWINIEN ZAKUPIĆ SOBIE BALKONIK DLA DZIEWCZYNY, A SOBIE WÓŻEK INWALIDZKI I POCZEKAĆ NA STAROŚĆ, BO ERNEST TWIERDZI ŻE WZROŚNIE, I PO CO SIĘ DENERWOWAĆ, WYTRWALI ZAROBIĄ, SZKODA SPÓŁKI I TYLU LAT INWESTORÓW JAK JA MAZUR MOGĘ TO ZROBIĆ JUŻ OD JUTRA. TO PO CO, I NA CO ERNEST CZEKAĆ? BO JEST TAKIE PRZYSŁOWIE "CO MASZ ZROBIĆ NA EMERYTURZE ZRÓB DZIŚ". BO TECHNOLOGIĘ TO TRZEBA UMIEĆ, A NIE TYLKO MÓWIĆ ŻE SIĘ UCZY, CO JAS SIĘ UCZY TO MAŁOWAŻNE, WAŻNE CO POTRAFI ZROBIĆ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.