Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,45 zł , zmiana od tamtej pory: 23,21%

ALE O CO CHODZI? SPÓŁKA NIE DO RUSZENIA, JAK KTOŚ LUBI TO KUPUJE

Zgłoś do moderatora
POLSKA GIEŁDA TO JAK MENAŻERIA I MOŻNA WYBIERAĆ, NIELICZNE SPÓŁKI SĄ DO ZARABIANIA, JAK PEP A TU TO INACZEJ BO SPOKOJNIE I LATAMI MOŻNA SIĘ PRZYGLĄDAĆ, TU NIKT SIĘ NIE SPIESZY, POWOLUTKU BY SIĘ NIE ZASAPAĆ, I Z BALKONIKIEM MOŻNE BABCIA ZDĄŻYĆ. I NIE ŚMIEJCIE SIĘ KAŻDY LUBI POTRZYMAĆ I DZIADEK BABCIĘ TEZ, NO A TO ŻE NIE STJE NA WYSOKOŚCI ZADANIA. TO BABCIA MOŻE SOBIE MŁOTEK UDAROWY ZAKUPIĆ, JAK JEJ TEGO BRAKUJE. A WAM CZEGOŚ BRAKUJE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00