Nie każdy, nie każdy będzie chciał sprzedać:-) Ja mam spory pakiecik i z pewnością nie oddam poniżej 1 PLN. Jak i spora część inwestorów. Po co oddawać? Nie spieszy mi się, poczekam. Śmieszą mnie posty, że cypry, bankrut itp. Że się ludziom chce takie rzeczy pisać. I nie wciskajcie nam kitu, że to w naszym interesie (kto w obecnych czasach na rynkach finansowych robi coś bezinteresownego?) naganiacze na spadki aby kupić taniej:-). Chyba, że ktoś kupił po 2-3 PLN-w takim razie gratuluje wyczucia rynku:-) To spółka innowacyjna na efekty trzeba poczekać. A tu widzę, każdy w gorącej wodzie kąpany. Giełda widziała już niejedne scenariusze. Bankructwo? Nie sadze (ale fakt, polityka informacyjna ostatnimi czasy w firmie kuleje). Najwyżej kiszonka jeszcze jakiś czas. Pozdrawiam tych co mają.