Ja wam to już od dawna pisałem
Jak było powyżej 7zeta
Później jak było powyżej 5zeta
Ostatecznie Ostrzegałem jak było powyżej 3zeta że zjedzie na 1zł
Ostrzegałem nikt mi nie wierzył
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
To macie
Lepiej zainwestować w spółki które realizują projekty A was robią w balona BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Śmiać mi się chcę z tego że im wierzycie
Ciekaw jestem co wymyślą teraz żeby was ubrać
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA