Niech sie posypią proszkiem i wypiją płyn, ale zanim to zrobią niech odpowiednie instytucje zrewidują ich działania czy pili tylko kawę i działali na niekorzyść akcjonariuszy czy pracowali nad wieloma rzeczami czyli nad niczym, gdyby w PL było inne prawo żadna ze spółek nie robiłaby takich rzeczy!!!!!