spoko...nic sie nie stalo...byc moze spolka bez tej emisji sie na razie obejdzie ...taka emisja to duze rozwodnienie kapitalu - wiec sa plusy i minusy....ale ja licze jeszcze na jakas ciekawa informacje...jezeli nie bedzie wywalanki a na razie nie ma to dobry sygnal po takiej informacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!