mam rozumieć, że tylko ABC inwestuje i się rozwija? AB i Action nic nie robią bo podali dobre wyniki?
poczytaj trochę jakie aktywa trwałe lub niematerialne i prawne ma Action i AB w porównaniu do ABC, na jakich systemach (ERP/CRM/WMS) pracują w abc a na jakich w konkurencji :-)
dlaczego nikt nie chce kupić abeca, bo to nie tylko koszt zakupu ale jeszcze koszt integracji, integracji z czym jak nic nie mają hehehe