To miej pretensje do poprzedniego zarzadu ktory do tego dopuscil a nie do tego. Widze co sie dzieje. Poprzednie zarzady byly samozachowawcze i konserwowaly schylkowy model dystrybutora skoncentrowanego na polsce. A ten rozwija spolke. Niemcy, rumunia, wegry, posprzatanie w spolce w czechach, nowe kanaly sprzedazy, nowe sektory rtv/agd, gaming. Isource, marketplace - nowa platforma handlowa. Pokazywali na konferencji ze gdyby do wynikow dodac 2 mln kosztow inwestycji i 2 mln rezerw na projekty, zakupy towarow na magazyn a nie pod klienta w 2012 i nie sprzedane (znowu kwas poprzedniego zarzadu) to wynik bylby 11 mln netto. Wiec o co chodzi? Nie rozwijaja spolki - źle, rozwijaja - też źle. Zdecydujcie sie. Jest ekipa co wymiotla wielka miotla starych nieudacznikow, rozwija spolke