objęcie warrantów przez Prezesa jest niewykluczone ale to pewien scenariusz w kierunku nabycia przez niego akcji choć rozsadniej bo taniej byloby jakby nabył z rynku po podaniu informacji o objęciu warrantów przez branżowego lub finansowego to sprawa honorowa i byłaby czysto rozwiązana
SII pochwaliło Brodowskiego w Parkiecie http://www.parkiet.com/artykul/1079093_SII--Mniejszosciowi-nadal-sa-lekcewazeni.html to chyba powinien iść tak dalej to spółkę postawi mocniej na nogi