powiedział też, że "bogactwo trafia od niecierpliwych do cierpliwych "
niektórzy uważają, że akcje są tanie i kupują a niektórzy, że są drogie i sprzedają i na tym polega cała giełda :)
Ty uważasz, że jest drogo ja odwrotnie, zobaczymy co przyszłość przyniesie