Giełda, i spekulacje na spółkach nauczyły mnie jednej rzeczy gdy chodzi o grę pod informację. Jeśli na spółce wszyscy spodziewają się jakiegoś wydarzenia, trąbią o nim na wszystkich forach, to takie wydarzenie jeśli już się stanie, jest powodem do sprzedawania akcji. Zarabia się na plotkach, a fakty się spienięża. Tu, na Digitalu większość, jak nie wszyscy kupili pod połączenie, które cały czas jest odsuwane w czasie. Zachodzi więc ryzyko, że się nie odbędzie. A zatem powiedz, z jakiego powodu mają być tu wzrosty w najbliższym czasie? Owszem, jak ktoś jest długoterminowy, zna branżę i ludzi działających w przyłączanej spółce to może nie zwracać uwagi na wahania kursu. Ale reszta? Przyznam, ze nie rozumiem tego entuzjazmu.