Nie zgodzę się. Buffet powiedział kiedyś mądrą rzecz.(cytuję z pamięci) "Kupować należy dobre spółki nisko wyceniane." Po co zatem kupować po tych cenach Digital, zakładając że jest dobrą spółką skoro wszystko wskazuje na to, że będzie wyceniana przez rynek niżej?