Ja tu widzę póki co powolne opadanie. Zbyt wiele negatywnych analogii. Bardzo przykro się na to patrzy. Mnie swego czasu lekko poparzył cig, to się nauczyłem. Bici nigdy nie wydawali mi się szczególnie atrakcyjną spółką i to się nie zmienia na chwilę obecną.