Pytanie czy zaproponują coś co w dłuższym terminie będzie zachęcało do posiadania spółki no skup akcji? Ale to duże ryzyko dla płynności tu nie ma dużo akcji . Może dywidenda? W gamingu to rzadkość, CDR daje symboliczną 1 złotówkę . Ale gdyby tak postanowili 50 baniek na nią przeznaczyć i obiecać że w latach premier dywki będą, to bym trzymał papier