Jaki bankrut !!! ,jak firma po zatwierdzonym sądowo układzie bardzo dobrze zaczyna prosperować ,co zresztą było widać w ostatnim raporcie i wyniku na + 16 000 000 zł .Wy wszyscy niby macie ,ale nie wierzycie we wzrost i dla was to bankrut ,czyli jeszcze się po prostu nie obkupiliście a i zaraz pewnie może jeszcze dziś będą posty typu ,że i tak dla nas to bez różnicy i pisanie o 5 groszach no bo i tak bez różnicy !!! ,CZYLI MAMY AKCJE ,ALE NIE CHCEMY ,ŻEBY JESZCZE ROSŁO BO SIĘ NIE OBKUPILIŚMY ZA GRUBE TYSIĄCE !!!.