Marna to ja mam średnią ponad 6 zł więc coś cię wyobraźnia poniosła. Nie ma sensu oddawać w takiej cenie bo dla mnie to i tak strata jak ponad 5 lat zawieszone były. Ocknij się człowieku skoro zwracasz się na forum do mnie ze stuprocentową pewnością że wystawiłem jakieś akcje