Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: -14,08%

Re: 3 mln zysku operacyjnego w 2 kw

Zgłoś do moderatora
Zacznijmy od tego , że nie ma obrotu spadek na 4 tys akcji obrotu nic nie mówi. po prostu nie było kupujących , bo raport nie powalił nikogo a było kilku sprzedających. Jak na popycie zacznie się pojawiać po 10 tys akcji na półce  to znak , że nadchodzi czas. Ja uważam raport za ok, a sprzedaż w sierpniu mnie zaskoczyła . 18 mln przy marży 56% daje kwotowo 10 mln to prawie sprzedaż w normalnym miesiącu. powiem tak w samym sierpniu mogli mieć prawie 2mln zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 0,00% 12,20 2019-11-18 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.