Forum giełdowe spółki ESOTIQ&HENDERSON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tak, dobrze czytanie ~Premier 4 2026-06-19 16:33
Powrót do ceny akcji 33zł uważam za otwarty ~kajkokokosz 7 2026-06-12 00:34
To jakiś żart? ~Velo 6 2026-06-08 13:51
macie jeszcze papiery EMG S.A. z podziału? ~zew_puszczy 1 2026-06-08 12:13
Bankructwo? ~Arni 3 2026-06-02 10:21
Poniżej 30 ~Inwestor 3 2026-05-29 14:28
Wyniki roczne ~Thomas 3 2026-04-27 09:31
Raport za marzec ~inwes 14 2026-04-16 17:14
Znowu petarda ~inwestorcovidowy 4 2026-03-23 16:21
Raport za luty ~Trader 11 2026-03-13 10:46
Ciutroki nie dawać sie ~kajkokokosz 2 2026-02-12 16:39
Wyniki styczeń czy będzie rekord? ~Zenon 3 2026-02-10 23:54
Dolar poniżej 4 ~Alchemik 28 2026-01-27 17:52
nowy rok ~inwestor 13 2026-01-26 18:02
Muszą zwrócić 3.5 mln PFR za nadużycia ~Alex 13 2026-01-16 15:22
test ~test 9 2025-12-16 22:08
Wyniki za wrzesień ~Trader 8 2025-10-24 13:22
Czerwony październik ~PotencjalnyAkcjonari 2 2025-10-07 21:11
PFR i sprawy sądowe ~Fan 1 2025-09-30 14:06
Czerwony dzień dywidendy ~Eah 7 2025-09-29 20:18
Wyniki H1 ~Trader 5 2025-09-28 12:00
Powoli ruszamy ~Trader 44 2025-09-26 12:30
Akumulacja? ~Hrabia 3 2025-08-21 10:14
Co może pomóc rozuraszać notowania? ~Morświn 9 2025-08-18 11:01
Zarząd kupuje ~Hrabia 3 2025-07-30 20:27
Zawarcie umowy leasingu zwrotnego nieruchomości ~inwestor 11 2025-07-29 08:53
Wysoka dywidena ~PIT 1 2025-07-21 18:19
Esotiq marka premium??? XD ~Ccc_pozdrawia 2 2025-07-15 08:56
Walne ~Luka 8 2025-07-14 18:26
Strata czasu dla aktywnego inwestora ~agencja 8 2025-06-28 11:18
[x]
ESOTIQ 0,00% 30,70 2026-06-26 13:40:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.