Sprzedaż urządzenia za miliony dolarów przy paru potencjalnych kupach to nie jest kupno drożdżówki w Biedronce. Czym prędzej to zrozumiecie tym będzie Wam łatwiej inwestować w takie spółki. Prezes chciał zrealizować transakcję w pierwszym półroczu, ale czy się uda - nie wiadomo, ja wolę poczekać dodatkowe parę miesięcy ale z lepszym finansowym efektem, wrzućcie na luz.