A jaki Ty wyrażasz szacunek do mnie, decyzją czy sprzedasz swoje akcje czy nie do końca tego półrocza ??
Mnie to zgrzewa naprawdę.
Dodam jeszcze , że każdy kto myśli, że jak Prezes takiej spółki jak ICE,organizują tak potężny deal, prowadzą setki czy tysiące negocsjcjoni rozmów.. gdzieś w wywiadzie powie o jakimś wstępnym terminie podpisania umowy , a Wy go później rozliczacie co do dnia to naprawdę głupota ludzka nie zna granic, poziom inteligencji, postrzegania rzeczywistości i realne postrzeganie na poziomie ameby.