610 akcji po 6 złotych, których nikt nie chce kupić. Czy to nie dziwne, skoro, zdaniem tandeciarzy na forum, spółka wypłaci niebawem 15-17 złotych dywidendy? Nikt nie chce zarobić 5-7 tysięcy złotych inwestując niecałe 4 tysiące?:) To pokazuje, że kłamstwo o dywidendzie ma króciuktie i krzywe nóżki.:)