Dnia 2021-10-07 o godz. 15:21 ~Renia napisał(a):
> O Hassie juz dawno ktos pisal, to BBI mowil ze bzdury. Pol roku mu zajelo ze dojscie do wniosku ze bedzie tu przejecie badz fuzja.
To pokaż mój wpis, w którym pisałem, że wariant wrogoefo przejęcia to bzdury. :) Ja rozważam różne warianty, głuptasy potrafia pisac tylko, że to bzdury, poniewaz na więcej ich intelktualnie nie stac.:)