Co ma być to będzie. Dobierać sobie jeszcze można poniżej 0.50. wiec korzystać bo jak odjedzie to będziecie sobie pluć w brodę. Konsekwentnie powtarzam ze do wiosny 2018 spodziewam się nawet 1.xx z przodu. Ale to moje zdanie. Akcji na S zdaje się coraz mniej. Wysypuja się niecierpliwi