Dnia 2016-08-02 o godz. 15:24 ~juras0007 napisał(a):
> Dnia 2016-08-02 o godz. 15:06 ~wykres napisał(a):
> > robi się (nie)wesoło - niezły zjazd na sporym wolumenie...
> > czyżby z dystrybucji zaczynało się przejście w panikę?...
>
> 2.50 tuż tuż jasiu szykuj kaseke na pakiecik
2,51...
no i doczekał się jasiu...
wykrakał sobie...
ma swoje 5 zeta - za dwie akcje...