Dnia 2013-03-04 o godz. 08:24 ~boss napisał(a):
> Dnia 2013-03-03 o godz. 11:40 ~Bartek napisał(a):
>
> poziom gdzie depend chodzil 2 lata temu gdzie byl gorsza
> > spolka fundamentalnie niz jak zacznie korzystac z
> kredytu i
> bedzie zarabial na nieruchomosciach
> ...odp sie sama
> nasuwa....bedzie 1 zl do konca
> marca.
Zajarz w końcu !
Prezes pozbywałby się takich
> "wspaniałych" papierów?!!!
Całe te niby
> dobre infa są po to żeby wywalić w rynek jak najwięcej akci
> co widać było na ostatniej sesji . Sesji z jednym z
> największych obrotów w historii notowań spółki. Nie muszę
> dodawać ,że sesji o dużum spadku!!
Czy wy jesteście aż tak
> głupi czy piszecie tak tylko dla jaj nie mając (lub mając
> kilka ) akcji.
W takich sytuacjach zawsze się nabijam z
> takich głupców nie mogących zrozumieć tak prostej
> zagrywki:)))))))))
zagrywke zobaczysz jak bedziesz siorbal akcje za 65-70 gr niebawem