Po co sprzedawac za 1 zl, nie lepiej poczekac 3-4 miesiace w trakcie ktorych pojawi sie harmonogram dalszych czynnosci, otwarcie linii kredytowej i zakup nieruchomosci...
W polowie roku to bedzie juz inna spolka i inne perspektywy, a groszowe poziomy przejda do historii!!!