Dnia 2013-03-03 o godz. 11:40 ~Bartek napisał(a):
> poziom gdzie depend chodzil 2 lata temu gdzie byl gorsza
> spolka fundamentalnie niz jak zacznie korzystac z kredytu i
> bedzie zarabial na nieruchomosciach ...odp sie sama
> nasuwa....bedzie 1 zl do konca marca.
Zajarz w końcu !
Prezes pozbywałby się takich "wspaniałych" papierów?!!!
Całe te niby dobre infa są po to żeby wywalić w rynek jak najwięcej akci co widać było na ostatniej sesji . Sesji z jednym z największych obrotów w historii notowań spółki. Nie muszę dodawać ,że sesji o dużum spadku!!
Czy wy jesteście aż tak głupi czy piszecie tak tylko dla jaj nie mając (lub mając kilka ) akcji.
W takich sytuacjach zawsze się nabijam z takich głupców nie mogących zrozumieć tak prostej zagrywki:)))))))))