kochani po co tu dyskutować , to jest wiadome , spółka ładnie się buja , ci co krzyczą i naganiaja że bedzie po 25 groszy , mocno nastawiaja worki o wiele wyzej
armagedon juz widac napełnił swoje bo juz gadke zmienia
normalne
i jak sprzeda wyzej znowu zacznie naganiac jaki tu bedzie pogrom
w pewnym momencie nadejdzie dzien kiedy kurs odjedzie tak ze juz nie wróci , a oni albo beda mieli akcje albo nie , ich ryzyko
jesli zadowalaja sie kilkoma groszmi ich sprawa