Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,80 zł , zmiana od tamtej pory: -46,77%

Raport q3 - poprawa zysku netto o 68% i 106mln gotowki w kasie!

Zgłoś do moderatora
Ladny raport, kolejne prawdopodobnie beda podobnie dobre. Na koniec q3 jest 14.32pln na akcje gotowki i ekwiwalentow w kasie, na teraz pewnie juz wiecej, caly czas nie wiemy jak to zostanie zainwestowane, a moze bedzie kolejna transza skupu? Ostatnio coraz czesciej raportuja transakcje znaczace splki zaleznej na towarowej gieldzie energii - przy rosnacych cenach energii to moze poprawic wynik w q4 (i kolejnych).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 1,54% 13,20 2023-05-23 17:00:00