Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,36 zł , zmiana od tamtej pory: 99,40%
"W I kw. 2022 r. Grupa odnotowała poprawę pozycji wynikowych. Wskaźnik EBITDA wyniósł 288 tys. PLN (+109% rdr), zysk operacyjny 238 tys. PLN (+237% rdr) oraz zysk netto 165 tys. PLN (+664% rdr). Wysoki wzrost był przede wszystkim rezultatem wyższej sprzedaży, a także niskiej bazy wynikowej w I kw. 2021 r. związanej ze spadkiem przychodów w tym okresie o 7% rdr."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABAK -4,29% 6,70 2023-09-19 16:03:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.