Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 78,48%

raport czyli zapis choroby

Zgłoś do moderatora
jest raport, są w nim zyski. I na tym etapie naiwny inwestor może zakończyć lekturę i rozkoszować się mirażem przyszłych dochodów z tej super inwestycji...

Kto zagłębi się w lekturę dalej, dotrze do co najmniej zastanawiających - z punktu widzenia inwestora - informacji. Udzielone przez spółkę pożyczki wynoszą ponad 41.6 mln zł. Z odsetkami daje to blisko 50 mln zł. Tych pieniędzy nie ma w spółce.

FFI ledwo dyszy. Spółka w 2Q 2015 wyemitowała dwie serie obligacji (K1 i K2), nie informując o tym w raportach. Obie serie o łącznej wartości 1,42 mln zł, bo nie miała pieniędzy na finansowanie działalności. Obie serie oprocentowane na 10%. Drogo. Nawet bardzo. Wystawiła również w tym czasie weksle na 6 mln zł, bo nie miała pieniędzy na spłatę zobowiązań i działalność operacyjną. Kto się zna, ten wie, że weksle to ostateczność.

Ponadto jest zastaw na aktywach na 75 mln zł i niezapłacone składki za ubezpieczenie społeczne (77 tys.). I inne ciekawe kwiatki. Hulaj dusza, piekła nie ma...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN -0,70% 1,41 2021-09-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.