raport jest 14, wiec za pare dni,
moja opinia jest tego taka.
osoby odpowiedzialne za raport, jesli bylby dobry to by puscili news na miescie ze mozna kupowac i by byla skokowa spekulacja :D
ale jak widac nikt tego nie kupuje :d wiec raport bedzie albo do szamba albo taki na 45-50 gr :)
wiec 14 NIC SIE NIE WYDARZY !!!
DZiekuje za uwage ;)