Forum Giełda +Dodaj wątek
07.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 5/2014

Na podstawie art. 56 ust. 1 pkt. 2) Ustawy o ofercie; ő 103 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku - w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U.2014.133 ) Zarząd Mediatel S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości informację o zmianie terminu publikacji jednostkowego raportu rocznego oraz skonsolidowanego raportu rocznego za 2013 rok, podanego w raporcie bieżącym z dnia 16 stycznia 2014 roku.

Przedmiotowe raporty zostaną przekazane do publicznej wiadomości w dniu 11 marca 2014 roku.

Podstawa prawna: Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt. 2) Ustawy o ofercie; ő 103 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku - w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U.2014.133 ).

Więcej na: biznes.pap.pl
  • raport Autor: ~janóż
  • Re: raport Autor: ~ted123
  • Re: raport Autor: ~dmx81
  • Re: raport Autor: ~Andrew
  • Re: raport Autor: ~janóż

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIATEL 0,00% 0,74 2017-09-26 09:31:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.