Forum Giełda +Dodaj wątek

pytanie o wyniki

Zgłoś do moderatora
w poniższym artykule napisano, że uzyskali 1,6 mln ze sprzedaży sprzętu w pierwszym półroczu - czy to znaczy, że gdyby tego nie sprzedawali to zysk netto byłby mniejszy o mniej wiecej 1,6 mln (bo ten zysk ze sprzętu to zysk na sprzedaży )?

http://www.parkiet.com/artykul/25,958100.html
  • pytanie o wyniki Autor: ~o co kaman
  • Re: pytanie o wyniki Autor: ~o co kaman

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 14,70 2020-02-19 09:51:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.