Czy Zarząd prowadzi jakąkolwiek polityke informacyjna spółki ? Od długiego czasu całkowity brak działan w tym celu . Inwestorzy nie maja zielonego pojecia co dzieje sie w spółce , bo pan prezes siedzi cicho i pobiera niezłą pensję . Inne firmy np. Wojas informuja o wynikach przetargów w ktorych bierze udział takze Protektor , a tu cisza . Czyzby Prezes ukrywał jakies informacje tylko dla wybranych ?Obroty prawie zanikaja a spółka pomimo deklaracji skupu akcji własnych nie robi nic by sytuacje poprawic . Czasami odnosze wrazenie że Zarzadowi wycena akcji jest obojetna , a moze nawet spadek cen jest na rekę . Apel do kolegow inwestorow - Dzwońcie do firmy z ządaniem działan Zarzadu na rzecz polityki informacyjnej spółki . Zarzad powinien zastanowic sie nad dzialaniami zwiekszajacymi obrot akcjami na rynku ( np. umowa z animatorem , skup akcji wlasnych - zapadla w tej kwesti juz decyzja ) . W przeciwnym razie za moment mozemy wypaśc z rynku notowań ciągłych i byc na fixach . Warto zadac sobie pytanie czy Zarząd w tym wypadku działa na rzecz spólki i akcjonariuszy i dla ich dobra czy tylko pozoruje dzialania , a w zasadzie tylko pobiera wynagrodzenie . W przypadku braku reakcji Zarzadu być moze warto podjąc akcje przekonywania udziałowców i zbierania głosów na rzecz odwołania zarządu .