"kazik" napisz Panu "maxymilianowi" że jest słaby bo nie dokupuję akcji - tak jak powinien robić to mocny akcjonariat. Dodaj jeszcze żeby nie płakał i się nie żalił bo mógł sprzedać jak było wyżej. A poza tym podsumuj go tym absurdalnym postem co napisał bo przecież to się ma nijak do rzeczywistości.